Własny tekst
W szkole

TOMGAST wspiera edukację gastronomiczną w Polsce

TOMGAST wspiera edukację gastronomiczną w Polsce

warsztaty kulinarne - II edycjaJuż wkrótce wystartuje druga edycja warsztatów z doradcą kulinarnym Robertem Głydą  organizowanych przez Tom-Gast .

Celem konkursu, a co za tym idzie, warsztatów kulinarnych jest min. kreowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy kulinarnej, doskonalenie umiejętności kulinarnych, rozbudzenie wśród nauczycieli i uczniów inicjatywy, pomysłowości i kreatywności, oraz edukacja w zakresie nowości na rynku produktów HoReCa.

Młodzież podczas warsztatów ma okazję czerpać wiedzę od doświadczonego doradcy kulinarnego i szefa kuchni, a co najważniejsze – praktyka. Wiele profesjonalnego sprzętu, który jest prezentowany i używany podczas warsztatów, budzi ogromne zainteresowanie wśród młodzieży, ale również i nauczycieli.

Ograniczone budżety szkół i podstawowe wyposażenie sprzętu pozostawiają sporo do życzenia. Tom­Gast wspiera tych, którzy  będą wpływali na jakość polskich kulinariów w przyszłości. Relację z pierwszej edycji warsztatów znajdziecie w czasopiśmie „akademia kulinarna”.

Zapraszamy do śledzenia  „Tom-Gast” na fb oraz czytania „akademii kulinarnej” fb magazynakademiakulinarna oraz www.lekcjesmaku.pl  we współpracy z którą realizowany jest projekt.

Udostępnij

O autorze