Jesteś tutaj
Home > Konkursy > Półfinaliści Młodego Kreatora Sztuki Kulinarnej

Półfinaliści Młodego Kreatora Sztuki Kulinarnej

Znamy już nazwiska XIII edycji konkursu będącego szansą na rozpoczęcie wielkiej kulinarnej kariery!

Niezmiernie miło nam poinformować, że do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowały się 24 osoby. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwa zespoły, które wezmą udział w rywalizacjach półfinałowych. Pierwszy półfinał odbędzie się 18 stycznia 2017 r., kolejny 15 lutego 2017 r. Ostatecznie rozstrzygnięcie konkursu nastąpi natomiast 8 marca 2017. Pełna lista półfinalistów znajduje się poniżej.

Pełna lista półfinalistów znajduje się poniżej, kolejność przypadkowa.

I półfinał – 18 stycznia 2017
Tomasz Haczkowski – Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu
Marika Karulak – Zespół Szkół Technicznych w Zbąszynku
Dariusz Serkis – Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Bartosz Wicherek – Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
Krzysztof Ozga – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bolesławcu
Joanna Palińska – Zesół Szkół Gastronomicznych Technikum nr 9 we Wrocławiu
Mateusz Ludwicki – Zesół Szkół Gastronomicznych Technikum nr 9 we Wrocławiu
Konrad Wojeciechowski – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie
Bartosz Szczublewski – Zespół Szkół Gastronomicznych w Poznaniu
Miłosz Pluta – Zespół Szkół Gastronomicznych w Poznaniu
Szymon Wrzeszcz – Zespół Szkół Gastronomicznych w Poznań
Daniel Ogonowski – Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie przy ul. Majdańskiej

II półfinał – 15 lutego 2017
Karolina Krzyżak – Technikum Lider w Lublinie
Tomasz Siewierski – Technikum Lider w Lublinie
Grzegorz Królik – Technikum Lider w Lublinie
Kamila Formela – Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Gdańsku
Piotr Pezowicz – Zespół Szkół Gastronomicznych w Białystomstoku
Karol Sosnowski – Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
Beata Słomienna – Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
Bartłomiej Brzozowski – Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawodawczego w Kościelcu
Klaudia Kiełkowska – Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim
Mateusz Kamiński – Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
Mariusz Jasiński – Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku
Kamil Piotrowski – Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi

Lista rezerwowa: Patrycja Mandera – Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim

Przypominamy, że konkurs Młody Kreator Sztuki Kulinarnej skierowany jest do uczniów szkół gastronomicznych.
Zwycięzca otrzyma możliwość odbycia stażu w restauracji z gwiazdką Michelin oraz zagwarantowane miejsce w finale konkursu dla profesjonalnych szefów kuchni Primerba Cup 2017.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.ufs.com

Źródło: https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/konkursy/MKSK_polfinalisci.html

Podobne artykuły

W górę