Własny tekst
Nowości

Nowa odsłona butelki na 120 urodziny marki S.Pellegrino

Nowa odsłona butelki na 120 urodziny marki S.Pellegrino

W 2019 roku S.Pellegrino obchodzi 120-lecie założenia fabryki. Już od 1899 ta wyjątkowa woda jest wydobywana, butelkowana i dostarczana na najlepsze stoły na całym świecie. Dziś uchodzi ona za ikonę włoskiego stylu życia w niemal 150 krajach.

Z okazji urodzin marki, została stworzona limitowana edycja butelek ze specjalną etykietą inspirowaną diamentami.

Do tego wyjątkowego, rocznicowego wydania, zainspirował nas szczególny element natury, który jest czysty i pochodzi z ziemi, tak jak woda S.Pellegrino – mówi Ilenia Ruggeri, dyrektor marketingu Sanpellegrino International. Diamenty, jak najlepsze wspomnienia, trwają wiecznie. Dla S.Pellegrino najlepsze są te chwile, które łączą ludzi przy stole, a my jesteśmy zaszczyceni, że od 120 lat jesteśmy częścią wielu z tych chwil – dodaje.

W jubileuszowym roku S.Pellegrino towarzyszy również celebracji ważnych kulturalnych wydarzeń: podczas festiwali w Cannes i BAFTA w Londynie oraz Milan Fashion Week.

Marka S.Pellegrino od 120 lat inspiruje do tego, aby delektować się życiem i każdą chwilę czynić jeszcze bardziej wyjątkową. Warto korzystać z jej właściwości, zarówno przy wystawnych kolacjach, jak i niezwykłych wydarzeniach i podróżach, które czynią nasze życie bogatszym.

Udostępnij