Własny tekst
NEWS

Ruszyła Wirtualna Akademia kampanii Roślinniejemy

Ruszyła Wirtualna Akademia kampanii Roślinniejemy

Jak zmieni się rynek żywności roślinnej po pandemii? Co możemy zrobić dla swojej firmy w czasie lockdownu i jak przygotować się do powrotu do normalności? Jak promować swoje produkty w tym trudnym czasie? O tym, a także o najnowszych trendach na roślinnym rynku i prognozach na przyszłość opowiedzą w serii webinarów goście zaproszeni przez RoślinnieJemy do Wirtualnej Akademii RoślinnieJemy.

 

W czasach, w których bezpośrednie spotkania są niemożliwe, chcemy dalej pozostać w kontakcie i wspierać wszystkich zainteresowanych roślinnymi innowacjami w szeroko pojętej branży spożywczej.

 

Wirtualna Akademia RoślinnieJemy to webinary i konsultacje online, w ramach których zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych ekspertów. Wśród nich są m.in. Marta Dymek (Jadłonomia), Weronika Pochylska (Head of Plant Based Campaigns w Anima International i PR Manager kampanii RoślinnieJemy), Michał Klar Food Forward czy Honorata Jarocka – Senior Food and Drink Analyst w firmie Mintel.

 

Będzie to także okazja do spotkania (i poznania) osób, które tworzą RoślinnieJemy na co dzień.

 

Webinary kierowane są one przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy już teraz planują wdrażanie dań i produktów roślinnych, lub zastanawiają się jak jeszcze lepiej  wykorzystać potencjał jaki płynie z rosnącego zainteresowania roślinnym jedzeniem.

 

W spotkaniach online mogą wziąć jednak udział wszyscy zainteresowani zdobyciem nowej wiedzy z zakresu produktów roślinnych i aktualnych zmian na rynku.

 

Udział w organizowanych przez RoślinnieJemy webinarach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o programie i linki do konkretnych webinarów można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2391551637752935/

 

Najbliższe zaplanowane wydarzenia to:

 

14.04, g. 18:00 – Skuteczna promocja w Social Mediach i nie tylko – Weronika Pochylska

15.04, g. 16:00 – Webinar z Martą Dymek (Jadłonomia)

16.04, g 9:30 – Kierunki rozwoju żywności przyszłości w post-pandemicznej rzeczywistości – Michał Klar Food Forward

23.04, g, 16:00 – Dostępność produktów roślinnych – Ranking supermarketów. Maciek Otrębski

 

Program jest stale rozbudowywany, aktualne informacje o planowanych webinarach znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/events/2391551637752935/

Udostępnij

O autorze