Własny tekst
Nowości

Kolekcja Stone Age

Kolekcja Stone Age

Stone Age to bestseller i jedna z najbardziej charakterystycznych kolekcji Porcelany Lubiana. Seria inspirowana jest epoką kamienia oraz pierwszymi narzędziami wykonywanymi ręcznie przez człowieka. Intrygujące nieregularności skłaniają do nowych kulinarnych wyzwań, stanowiąc idealne płótno dla nowoczesnych dań. Stone Age doskonale sprawdzi się na stołach pasjonatów oryginalnej porcelany i z pewnością zrobi wrażenie na gościach nowoczesnych hoteli i restauracji.

 

Kolekcja dostępna jest w wersji białej oraz w trzech ręcznie malowanych kolorach: morskim, ceglastym i beżowym.

 

Stone Age Malowany Morski

 

Fason podbija serca zwłaszcza dzięki swojej morskiej wersji. Intensywny turkus barwę i fakturę zawdzięcza indywidualnemu procesowi produkcji. Wprawne ruchy pędzla tworzą na porcelanie niepowtarzalny wzór, dzięki czemu nie znajdziemy dwóch takich samych produktów z kolekcji.

 

Stone Age Malowany Beżowy oraz Ceglasty

 

Fason Stone Age, ze względu na swoją popularność, występuje również w subtelnym beżowym kolorze, który budzi skojarzenia z cynamonem na lekkim kremie. Ta wyjątkowo apetyczna wersja zastawy Stone Age ma wielu zwolenników – zwłaszcza wśród klientów biznesowych, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i estetykę.

 

W kontraście do delikatnego beżu marka Lubiana stworzyła także Stone Age w nieco ekstrawaganckim ceglastym kolorze o intensywnym nasyceniu.

Udostępnij

O autorze