Własny tekst
Nowości

Witryny chłodnicze z szybami izolowanymi od Plastmet

Witryny chłodnicze z szybami izolowanymi od Plastmet

Pod koniec 2020 roku Plastmet uruchomił nową linię witryn chłodniczych z szybami izolowanymi.

Witryny te cechują się przede wszystkim nowym designem, poprawionymi parametrami pracy oraz zwiększoną funkcjonalnością.

Szyby izolowane ograniczają napływ ciepła z otoczenia, co pozytywnie przekłada się na zużycie energii, w porównaniu z witrynami z szybami pojedynczymi nawet do 40%.

Jako Producent dużą wagę przykładamy do ochrony środowiska, dlatego w naszych urządzeniach stosujemy ekologiczny czynnik chłodniczy R290 charakteryzujący się znikomym wpływem na środowisko, oraz zwiększoną wydajnością jednostki chłodzącej.

W nowych witrynach zastosowano regulowany wymuszony obieg powietrza, wydajne wentylatory o niskim poziomie hałasu, regulację wysokości i kąta nachylania dolnej półki, podnoszony parownik, oraz możliwość podłączenia urządzenia do chmury.

Witryny dostępne są w wersji zamkniętej od frontu, z klapkami, jak również w formie regałów chłodniczych z klapkami.

Ciekawą opcją jest możliwość malowania witryn na dowolny kolor.

***

Firma Plastmet od trzydziestu lat wytycza ścieżki i tworzy nowe standardy w produkcji mebli ze stali nierdzewnej i zwykłej. Urządzenia trafiają do klientów z praktycznie każdej branży w Polsce i poza jej granicami. W swoich urządzeniach Plastmet spełnia wszelkie wymagane standardy jakości i trwałości, oraz kładzie duży nacisk na dbałość o środowisko.

Udostępnij

O autorze